Sylwester Wrocław 2019 / 2020
0 od osoby

liczba dni: 0

Brzeźno,Wrocław....

Wyślij wiadomość

609270075
OPIS OFERTY


Pałac Brzeźno Spa & Golf serdecznie zaprasza na Bal Sylwestrowy 2019 / 2020
Wielu z nas myśli już gdzie spędzić Sylwestrową Noc. Sylwester we Wrocławiu, a może w jego okolicy sylwester pod Wrocławiem? Zapraszamy Państwa do nas! Pałac Brzeźno przygotował dla Państwa specjalną, obfitą i atrakcyjna ofertę.

Nadchodzi Nowy Rok. Pałac to idealne miejsce na organizację wyjątkowego Sylwestra pod Wrocławiem. Odrestaurowane, przepiękne wnętrza otoczone malowniczymi ogrodami i parkiem, komfortowa sala balowa oraz wyśmienita, staropolska kuchnia to tylko niektóre zalety niezapomnianego oczekiwania na Nowy Rok. Oprócz pieczołowicie przygotowanego Balu Sylwestrowego oferujemy Państwu pokaz sztucznych ogni, który odbędzie się o północy w malowniczym Pałacowym Parku, w otoczeniu pięknej przyrody, fontann i oczek wodnych. Dowodem na wyśmienitość naszej kuchni jest Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego przyznawany przez Europejską Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (Culinary Haritage Europe). W zeszłym roku Pałac Brzeźno dołączył do grona laureatów tejże zacnej platformy. Nasza kuchnia oparta jest na produktach ekologicznych pochodzących z naszych upraw, a także z pobliskich gospodarstw. Menu oparte jest na naturalnych i tradycyjnych przepisach.

Kolejnym wyjątkowym komponentem spędzenia u nas noworocznego weekendu jest możliwość odpoczynku i nabrania sił w strefie Spa & Wellness. Mieszcząca się w tajemniczych podziemiach strefa ta, to gabinet masażów, gabinet kosmetyczny, łaźnie piwne, łaźnie winne, tężnia solankowa, cztery sauny, jacuzzi oraz prysznic wrażeń. Należyty wypoczynek oraz regenerację całego organizmu zapewni Państwu wszechobecna, krystaliczna sól himalajska pochodząca ze wschodniego pasu Karakorum Himalajów w Pakistanie, płynąca w błyszczących żyłach tamtejszych gór solnych. Seans w tężni solankowej ma zbawienny wpływ na drogi oddechowe, powoduje zdrową równowagę PH w organizmie czy też reguluje ciśnienie krwi. Wnętrza dwóch z naszych saun również wypełnione są solą himalajską.

Wykwalifikowana kadra strefy Wellness oferuje Państwu bogate menu obfitujące we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały, począwszy od tych najbardziej klasycznych, po bardzo wyrafinowane, oparte na autorskich opracowaniach. Bogate we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały menu Spa wyróżniają również kąpiele w łaźniach piwnych oraz łaźniach winnych. Łaźnie to propozycja dla tych, którzy nie lubią wypoczywać w pojedynkę, lecz w doborowym towarzystwie.

Oferujemy Państwu różnorodne pakiety:

Bal Sylwestrowy
– uroczysta kolacja serwowana,

– bufet ciepłych i zimnych przekąsek,

– open bar (kawa, herbata, napoje bezalkoholowe, piwo) + 1 butelka wódki/ wina na parę (zamiennie),

– pokaz fajerwerków,

– zabawę taneczną z zespołem do białego rana.

Cena: 299 zł/os., 598 zł/para

Sylwester z noclegiem dla pary (1 noc)
Pakiet obejmuje:

– udział w Balu Sylwestrowym,

– nocleg w komfortowym pokoju,

– Śniadanie Noworoczne,

– przedłużoną dobę hotelową do godziny 15:00 w Nowy Rok z możliwością skorzystania ze strefy Wellness & SPA,

– 10 % rabatu na zabiegi w strefie SPA.

Cena pakietu wynosi od 449 zł/os., 898 zł/para w pokoju dwuosobowym

Dopłata do pokoju typu superior: 50 zł/pokój

Dopłata do apartamentu – 100 zł/pokój

Pobyt sylwestrowy (2 noce: 30.12.2019 – 1.01.2020 / 31.12.2019 – 2.01.2020)
Pakiet obejmuje:

– udział w Balu Sylwestrowym,

– dwa noclegi w komfortowym pokoju,

– dwa śniadania,

– obiadokolację,

– przedłużoną dobę hotelową do godziny 15:00 w Nowy Rok z możliwością skorzystania ze strefy Wellness & SPA,

– 10 % rabatu na zabiegi w strefie SPA.

Cena pakietu wynosi od 649 zł/os., 1298 zł/para w pokoju dwuosobowym

Dopłata do pokoju typu superior: 50 zł/pokój

Dopłata do apartamentu – 100 zł/pokój