BAL SYLWESTROWY 2019
0 od osoby

liczba dni: 0

Łódź, Aleksandrów Łódzki, konstant....

Wyślij wiadomość

422807708
OPIS OFERTY


BAL SYLWESTROWY 2019
Hotel Jan Sander – Rąbień (Aleksandrów/Łódź)

Już niedługo najbardziej wyjątkowa noc w roku. Sylwester 2019 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym Jan Sander Hotel *** ma niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na jedyną w swoim rodzaju zabawę sylwestrową z profesjonalnym pokazem kuchni molekularnej!

Jeśli szukacie idealnego miejsca w Łodzi, Konstantynowie czy Aleksandrowie Łódzkim na powitanie Nowego Roku, zapraszamy serdecznie. Zapewniamy nowoczesne, przestronne sale bankietowe, które idealnie sprawdzą się na zabawę do białego rana. Ponadto, oferujemy przepyszne jedzenie. Pięć ciepłych posiłków, urozmaicony zimny bufet, bufet słodki
z domowym ciastem i deserami finger food oraz napoje gazowane. W cenie oferujemy również 0,5l wódki na parę oraz kieliszek szampana na powitanie Nowego Roku. O oprawę muzyczną natomiast zadba zespół ALLEGRO.

Atrakcją wieczoru będzie pokaz kuchni molekularnej przygotowany przez naszych doświadczonych kucharzy. Podczas barwnego przedstawienia zaprezentowane zostaną jadalne obrazy, szkło, kwiaty czy espumy warzywno-owocowe. Niezapomniane doznania kulinarne gwarantowane!

Po udanej, szampańskiej zabawie, czekają na Państwa komfortowe pokoje w których można odpocząć po szaleństwach sylwestrowej nocy.

Z naszej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm, muzykę na żywo, obsługę na najwyższym poziome oraz zabawę do rana.

SYLWESTER 2019 JUŻ NIEDŁUGO!
Serdecznie zachęcamy do rezerwacji pod numerem telefonu:
+48 42 280 77 08
hotel@jansander.pl