Warning: PHP Startup: Couldn't fetch mysqli in /sylwester_w_zakopanem.php on line 8

Warning: PHP Startup: Couldn't fetch mysqli in /sylwester_w_zakopanem.php on line 9
Error:1045 SYLWESTER W ZAKOPANEM 2020/2021 - WYBIERAJ BALE SYLWESTROWE SPOŚRÓD SETEK OFERTSYLWESTER 2020/2021 ZAKOPANESylwester w Zakopanem nazywany przez TVP SYLWESTREM MARZEŃ to po stolicy najczęściej wybierana impreza sylwestrowa w kraju. Dziesiątki tysięcy rodaków i gości zagranicznych przybywa do Zakopanego by w polskich górach Tatrach przywitać NOwy Rok. Tym razem na sylwestra razem z góralami będziemy witać 2020 rok. Gwiazdą sylwestra w Zakopanem w 2018 roku był Alvaro Soler znany z takich hitów jak "Sofia" i "La cintura". Wystąpiły również gwiazdy polskiej estrady min. Sławomir, Roksanę Węgiel, Margaret czy Dawid Kwiatkowski. Sylwester w Zakopanem to połączenie różnych gatunków muzyki od popu i dance po disco polo.

Jesteście ciekawi kto wystąpi w Zakopanem podczas Sylwestra Marzeń w 2020 roku? Już niebawem tu odkryjemy karty..Jeśli zamierzasz spędzić Sylwestra 2020/2021 w Zakopanem podczas balu sylwestrowego w restauracji,hotelu lub sali bankietowej koniecznie zapoznaj się z najlepszymi ofertami w stolicy polskich gór.
Aktualnie w tej kategorii znajduje się:Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function fetch_assoc() on null in /sylwester_w_zakopanem.php:137 Stack trace: #0 {main} thrown in /sylwester_w_zakopanem.php on line 137