Warning: PHP Startup: Couldn't fetch mysqli in /sylwester_warszawa.php on line 8

Warning: PHP Startup: Couldn't fetch mysqli in /sylwester_warszawa.php on line 9
Error:1045 SYLWESTER W WARSZAWIE 2020/2021 - WYBIERAJ BALE SYLWESTROWE SPOŚRÓD SETEK OFERTSYLWESTER 2020/2021 W WARSZAWIESylwester w Warszawie to niewątpliwie największa impreza w noc sylwestrową w Polsce. Co roku w stolicy by przywitać Nowy Rok na Placu Bankowym gromadzi się około 80 tysięcy mieszkańców Warszawy oraz gości przyjezdnych z różnych zakątków naszego kraju. Warszawska impreza sylwestrowa na scenie gości największe gwiazdy muzyczne i najlepszych prezenterów. W 2018 roku w Noc Sylwestrową na scenie na Placu Bankowym w Warszawie wystąpili polscy artyści, w tym między innymi Bajm, Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Wilki, Anna Wyszkoni, Natalia Nykiel, Sarsa, Sound'n'Grace, Blue Cafe, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska oraz Wilki. W repertuarze nie zabrakło znanych zagranicznych przebojów.Na żywo całą zabawę sylwestrową transmitowała telewizja TVN.

Już niebawem zamieścimy w tym miejscu szczegóły

SYLWESTRA MIEJSKIEGO 2020/2021 W WARSZAWIEJeśli zamierzasz spędzić Sylwestra 2020/2021 w Warszawie podczas balu sylwestrowego w restauracji,hotelu lub sali bankietowej koniecznie zapoznaj się z najlepszymi ofertami w stolicy i okolicy.
Aktualnie w tej kategorii znajduje się:Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function fetch_assoc() on null in /sylwester_warszawa.php:140 Stack trace: #0 {main} thrown in /sylwester_warszawa.php on line 140